ORSZAK TRZECH KRÓLI

ORSZAK TRZECH KRÓLI

Już 6 stycznia w Wejherowie, oraz w ponad dziewięciuset miastach w całej...
WYJAZDOWA WYGRANA

WYJAZDOWA WYGRANA

Cenne zwycięstwo na trudnym terenie. Po zaciętym meczu, szczypiorniści KS...
BIŁ I DEMOLOWAŁ

BIŁ I DEMOLOWAŁ

Wejherowscy mundurowi zatrzymali nietrzeźwego 31-latka, który poturbował...
KASZUBSKIE DZIEDZICTWO

KASZUBSKIE DZIEDZICTWO

Projekt kulturowo-historyczny, którego celem jest upamiętnienie i...
CENNY PUNKT

CENNY PUNKT

Zawsze trzeba grać aż do końcowego gwizdka. Ta stara piłkarska maksyma...
8
Poniedziałek
Czerwiec 2026
Loading...
Poprzedni Czerwiec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Ady, Celii, Medarda
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Szukana fraza:

Kategoria:

Data publikacji:

Znaleziono 2329 artykułów z kategorii "Wszystkie"

2014-09-18 10:39:17 | komentarze () | Gmina Gniewino

SIŁACZ Z JĘCZEWA

W niedzielę 14 września na kościerskim rynku spotkała się czołówka polskich strongmanów, by rywalizować w zmaganiach o tytuł „Kościerskiego Stolema” i Puchar Burmistrza Kościerzyny. Najlepszy okazał się Bartłomiej Grubba z Jęczewa.

2014-09-10 10:08:28 | komentarze () | Z miasta

NOWA SZKÓŁKA PIŁKARSKA

W Wejherowie otwarto Football Academy

2014-09-07 21:41:02 | komentarze () | Z miasta

XI OARF ZA NAMI

Nieprzerwanie od jedenastu lat w parku im. Majkowskiego w Wejherowie odbywa się coroczna impreza rockowa o nazwie Open Air Rock Festival. I tym razem było czego posłuchać.

2014-09-07 20:13:08 | komentarze () | Gmina Gniewino

X OGÓLNOPOLSKI KONKURS SATYRYCZNY

„O STATUETKĘ STOLEMA” powalczą w Gniewinie satyrycy z całej Polski.

2014-09-04 18:07:12 | komentarze () | Przeczytane

SUROWY WYROK SĄDU

Dzisiaj w Sądzie Okręgowym w Gdańsku zapadł wyrok w głośnej sprawie rodziców zastępczych z Pucka.

2014-08-23 23:38:40 | komentarze () | Z powiatu

Z KARTĄ TURYSTY PO BŁĘKITNRJ NORDZIE

Każdy odwiedzający Północne Kaszuby może zrobić to teraz taniej i atrakcyjniej. Wystarczy nabyć bezpłatnie Kartę Turysty, która uprawnia do zniżek w ponad 50 punktach gastronomicznych, noclegowych, w obiektach sportowych i rekreacyjnych, SPA, punktach z pamiątkami, muzeach. Zniżki obowiązują też na kursy katesurfingowe i windsurfingowe oraz w wielu punktach z lokalnymi atrakcjami. Korzystanie z przygotowanych upustów i atrakcji ułatwia bezpłatny przewodnik (w trzech językach), gdzie znajdują się dokładne informacje o zniżkach i miejscach w których obowiązują.

2014-08-22 23:02:25 | komentarze () | Wiadomości z sieci

UWAŻAJ, OSZUŚCI I NACIĄGACZE NA FACEBOOK’U

Twoje dziecko często korzysta z Facebooka? Uważaj na kolejną odsłonę wymuszeń kliknięć "Lubię to". Eksperci rozwiązań antywirusowych AVG ostrzegają atakiem wymierzonym w najmłodszych użytkowników.

2014-08-22 09:02:32 | komentarze () | Pozostałe sporty

ZŁOTO TYM RAZEM NIE DLA WEJHEROWIANINA

Marcin Chabowski, biegacz z Wejherowa, mógł zostać bohaterem zakończonych niedawno lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Zurichu. Przez długi czas samotnie prowadził w stawce maratończyków. Niestety, na 36 kilometrze kłopoty zdrowotne zmusiły naszego biegacza do zejścia z trasy. Wielka szkoda, ponieważ wydawało się, że złoty medal jest na wyciągnięcie ręki.

2014-08-19 11:36:08 | komentarze () | Gmina Gniewino

ZJAZD "STRZEBIELINKOWCÓW"

Setki osób, dawnych internowanych w okresie stanu wojennego działaczy NSZZ „Solidarność” i członków ich rodzin, wzięło udział w „Zjeździe Strzebielinkowców”, który 17 sierpnia br. odbył się w Gniewinie i Strzebielinku.

2014-08-16 14:37:11 | komentarze () | Wiadomości z sieci

WYBORY SAMORZĄDOWE PO NOWEMU

Wybory samorządowe w 2014 roku odbędą się 16 listopada. Dotyczą one wyboru władz takich jak: radni gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich, wójtowie, burmistrzowie oraz prezydenci miast. Po raz pierwszy radni zostaną wybrani w okręgach jednomandatowych.

Dołącz do
swoich znajomych!